SUSISIEKITE

Anglų kalba pradedantiems

English for Beginners

Suaugusiems

Niekada
nevėlu pradėti

Turite noro išmokti? Mes pasiruošę jus išmokinti. Tai anglų kalbos kursai, skirti norintiems pradėti nuo pradžių. Išmokite anglų kalbą pagal sau tinkamiausius mokymo metodus, savo tempą ir laiką. Pradėkite lengvai ir greitai.

user7

Anglų kalba pradedantiems

Anglų kalba
pradedantiems

Detaliau apie kursus

Kas tai yra ir
ko jūs išmoksite?

Kas tai yra ir ko jūs išmoksite

Jau kurį laiką svajojate išmokti anglų kalbos, bet dar vis nepasiryžote žengti pirmojo žingsnio? Čia galite pradėti lengvai ir greitai. Šio kurso pagalba, įgysite tvirtus anglų kalbos pagrindus. Išmoksite visko, ko reikia, kad pradėtumėte kalbėti angliškai paprastais sakiniais, bei žinoma suprasti kitus. Išmoksite taisyklingai konstruoti sakinius, taisyklingo anglų kalbos tarimo, bei žodyno, reikalingo kasdieninėje kalboje ir situacijose. Čia sukursime jums privačią, jaukią ir malonią aplinką, kurioje jūs mokinsitės savu tempu ir jums asmeniškai efektyviausiais metodais. 

Ar šie kursai
tinka jums?

Ar šie kursai tinka jums?

Anglų kalbos lygis: 0 - A1

Šis kursas yra bendro pobūdžio ir universalus, todėl jis tinka visiems, norintiems išmokti anglų kalbos. Kursai skirti suaugusiems – jūs mokinsitės praktinės anglų kalbos, kurią iš karto galėsite pritaikyti. Jeigu turite noro išmokti, mes pasiruošę jus išmokinti.  Mes padesime jums žengti pirmąjį žingsį. 

Kodėl verta?

Kiti anglų kalbos kursai

Kursai pagal jūsų individualų poreikį

Šnekamoji
anglų kalba

Anglų kalbos lygiams: A2, B1, B2, C1

Jau turite tam tikrus anglų kalbos pagrindus, bet nesijaučiate, kad galite laisvai kalbėti? Trūksta kalbėjimo praktikos? Norite susikalbėti įvairiomis temomis ir įvairiose praktinėse situacijose? Šis kursas yra skirtas būtent jums. 

Bendrinė
anglų kalba

Anglų kalbos lygiams: A1, A2, B1, B2, C1

Bendrinės anglų kalbos kursas yra skirtas visiems, norintiems kelti savo bendrą anglų kalbos lygį. Įgysite visas reikiamas žinias taisyklingam kalbėjimui, rašymui, skaitymui, ir klausymui, bei ženkliai praplėsite savo žodyną ir išsireiškimų naudojimą.

Verslo anglų
kalba

Anglų kalbos lygiams: B1, B2, C1

Naudojate anglų kalbą darbe ar versle? Bendraujate angliškai su kolegomis iš užsienio, klientais ar verslo partneriais? Jeigu siekiate tobulinti savo anglų kalbos įgūdžius, reikalingus profesionalioje darbo aplinkoje, tuomet šis kursas kaip tik jums. 

Visada pradedame nuo jūsų asmeninio tikslo

Mokinkitės tai, kas reikalinga jums

Aptariame

Jūs susisiekiate su mumis ir mes aptariame jūsų tikslus ir norus. Nusprendžiame, koks mokymosi planas jums būtų naudingiausias ir patogiausias.

Patvirtiname

Nustačius jūsų anglų kalbos lygį, paruošiama individuali mokymo plano strategija, pagal kurią organizuojamas kiekvienas užsiėmimas.

Pradedame dirbti

Pradedame dirbti su jumis ir teikiame daugiausia dėmesio jūsų prioritetams. Paskiriame jums tinkamą nuolatinį laiką arba deriname pagal situaciją.

Įvertiname

Po kiekvieno užsiėmimo jūs turite galimybę įvertinti kokybę bei progresą. Reikiant darome pakeitimus, koreguojame mokymo planą.

Kontaktai

Susisiekite
su mumis

Parašykite el. paštu

Paskambinkite

Atsiųskite užklausą dabar

Visas užklausas atsakome 24/7. Jeigu negavote atsakymo, pasitikrinkite ar teisingai nurodėte savo el. paštą.

Siųsti užklausą

    Svarstote ar Perfect English yra jums?

    Pasikalbėkime dabar