SUSISIEKITE

Verslo Anglų Kalba

Business English

Verslo anglų kalbos kursai

Let's talk
Business

Naudojate anglų kalbą darbe ar versle? Bendraujate angliškai su kolegomis iš užsienio, klientais ar verslo partneriais? Jeigu siekiate tobulinti savo anglų kalbos įgūdžius, reikalingus profesionalioje darbo ar verslo srityje, tuomet šis kursas kaip tik jums. 

user7

Business English

Detaliau apie kursus

Kas tai yra ir
ko jūs išmoksite?

Kas tai yra ir ko jūs išmoksite

Šis kursas yra skirtas lavinti jūsų anglų kalbos įgūdžius, reikalingus darbo aplinkoje, versle, bei dalykinėse situacijose. Kurso metu daugiausia dėmesio skiriama kalbėjimui, gebėjimui tiksliai ir laisvai reikšti savo mintis, bei profesionaliam komunikavimui. Šis kursas yra rekomenduojamas visiems, naudojantiems anglų kalbą darbe, bei įvairių darbo sričių specialistams. Pagal jūsų asmeninį poreikį, mokymai dažniausiai apima šias sritis:

Ar šie kursai
tinka jums?

Ar šie kursai tinka jums?

Anglų kalbos lygiams: B1, B2, C1

Verlso anglų kalba yra rekomenduojama tiems, kurie jau turi anglų kalbos pagrindus. Dažniausiai jos mokosi esantys tarp B1 – C1 lygio. Jeigu jūsų lygis žemesnis, bet jums reikalinga anglų kalba darbe, jūs taip pat galite mokintis pagal jums specialiai pritaikytą programą, kurios metu išmoksite ir bendrinės anglų kalbos. 

Kodėl verta?

Papildomos paslaugos

Kursai pagal jūsų individualų poreikį

Darbo pokalbis anglų kalba

Padėsime pasiruošti

Jeigu turite artėjantį darbo pokalbį anglų kalba, būtinai pasiruoškite jam iš anksto. Suteiksime jums realios praktikos, padėsime parinkti tinkamus žodžius, frazes, bei išsireiškimus. Tai padės jums pristatyti save atitinkamai ir profesionaliai.

Specializuota anglų kalba

Pagal jūsų darbo sritį

Specializuoti anglų kalbos kursai yra pritaikomi būtent jūsų veiklos sričiai. Tai gali būti įvairios sritys, kaip teisė, technologijos, ir panašiai. Susisiekite su mumis ir sužinokite, ar galime padėti būtent jūsų veiklos sričiai.

Paslaugos verslo klientams

Visada pradedame nuo jūsų asmeninio tikslo

Mokinkitės tai, kas reikalinga jums

Aptariame

Jūs susisiekiate su mumis ir mes aptariame jūsų tikslus ir norus. Nusprendžiame, koks mokymosi planas jums būtų naudingiausias ir patogiausias.

Patvirtiname

Nustačius jūsų anglų kalbos lygį, paruošiama individuali mokymo plano strategija, pagal kurią organizuojamas kiekvienas užsiėmimas.

Pradedame dirbti

Pradedame dirbti su jumis ir teikiame daugiausia dėmesio jūsų prioritetams. Paskiriame jums tinkamą nuolatinį laiką arba deriname pagal situaciją.

Įvertiname

Po kiekvieno užsiėmimo jūs turite galimybę įvertinti kokybę bei progresą. Reikiant darome pakeitimus, koreguojame mokymo planą.

Kontaktai

Susisiekite
su mumis

Parašykite el. paštu

Paskambinkite

Atsiųskite užklausą dabar

Visas užklausas atsakome 24/7. Jeigu negavote atsakymo, pasitikrinkite ar teisingai nurodėte savo el. paštą.

Siųsti užklausą

    Svarstote ar Perfect English yra jums?

    Pasikalbėkime dabar