SUSISIEKITE

Bendrinė anglų kalba

General English Course

Suaugusiems

Bendrinės
anglų kalbos kursai

user7

Bendrinė anglų kalba

Bendrinė
anglų kalba

Detaliau apie kursus

Kas tai yra ir
ko jūs išmoksite?

Kas tai yra ir ko jūs išmoksite

Bendrinės anglų kalbos kursas yra skirtas visiems, norintiems kelti savo bendrą anglų kalbos lygį. Šis kursas yra išsamus – tobulinsite kalbėjimo, rašymo, klausymo įgūdžius, bei žinoma, išmoksite gramatikos. Įgysite visas reikiamas žinias taisyklingam kalbėjimui ir rašymui, ženkliai praplėsite savo žodyną ir išsireiškimų naudojimą. Galima ir sustiprinta mokymosi programa, jeigu mokotės akademiniais tikslais (planuojate studijuoti užsienyje). 

Bendrinės anglų kalbos kursas yra paskiriamas jums, priklausomai nuo jūsų jau turimo anglų kalbos lygio, kurį nustatome testo pagalba.

Ar šie kursai
tinka jums?

Ar šie kursai tinka jums?

Anglų kalbos lygiams: A1, A2, B1, B2, C1

Šie kursai yra bendro pobūdžio ir universalūs, todėl jie tinka visiems, norintiems pakelti bendrą anglų kalbos lygį. Kursai yra vedami atskirai kiekvienam lygiui. Prieš pradėdami, jūs padarysite nemokamą lygio nustatymo testą, pagal kurį paskirsime jums atitinkamo lygio kursą.

Kodėl verta?

Anglų kalbos kursai

Pagal jūsų individualų poreikį

Šnekamoji anglų kalba

Jau turite tam tikrus anglų kalbos pagrindus, bet nesijaučiate, kad galite laisvai kalbėti ir reikšti savo mintis? Norite lavinti savo kalbėjimo įgūdžius, laisvai suiskalbėti įvairiomis temomis ir įvairiose situacijose? Pradėkite šiandien.

Anglų kalba pradedantiesiems

Jūs svajojate išmokti anglų kalbą ir norite žengti pirmą žingsnį? Šis kursas yra skirtas būtent jums. Gausite tvirtus pagrindus, ir net išmoksite ateityje mokintis savarankiškai. Neatidėliokite – pradėti su mumis paprasta.

Verslo / dalykinė anglų kalba

Nesijaučiate, kad galite laisvai kalbėti būtent darbe ar versle? Pakelkite savo anglų kalbos lygį, pristatykite savo paslaugą ar produktą profesionaliai, palikite puikų įspūdį savo partneriams, kolegoms ir klientams. Šis kursas suteiks pasitikėjimo, įveiksite kalbos barjerus ir įgysite konkurencinį pranašumą.

Visada pradedame nuo jūsų asmeninio tikslo

Mokinkitės tai, kas reikalinga jums

Aptariame

Jūs susisiekiate su mumis ir mes aptariame jūsų tikslus ir norus. Nusprendžiame, koks mokymosi planas jums būtų naudingiausias ir patogiausias.

Patvirtiname

Nustačius jūsų anglų kalbos lygį, paruošiama individuali mokymo plano strategija, pagal kurią organizuojamas kiekvienas užsiėmimas.

Pradedame dirbti

Pradedame dirbti su jumis ir teikiame daugiausia dėmesio jūsų prioritetams. Paskiriame jums tinkamą nuolatinį laiką arba deriname pagal situaciją.

Įvertiname

Po kiekvieno užsiėmimo jūs turite galimybę įvertinti kokybę bei progresą. Reikiant darome pakeitimus, koreguojame mokymo planą.

Kontaktai

Susisiekite
su mumis

Parašykite el. paštu

Paskambinkite

Atsiųskite užklausą dabar

Visas užklausas atsakome 24/7. Jeigu negavote atsakymo, pasitikrinkite ar teisingai nurodėte savo el. paštą.

Siųsti užklausą

    Svarstote ar Perfect English yra jums?

    Pasikalbėkime dabar