SUSISIEKITE

Šnekamoji anglų kalba

Spoken English

Suaugusiems

Šnekamosios
anglų kalbos kursai

user7

Šnekamoji anglų kalba

Šnekamoji
anglų kalba

Detaliau apie kursus

Kas tai yra ir
ko jūs išmoksite?

Kas tai yra ir ko jūs išmoksite

Tai yra intensyvus šnekamosios anglų kalbos kursas, skirtas įvairiems lygiams. Šio kurso metu jūs gausite daug kalbėjimo praktikos, kurio metu jūs taip pat ištaisysite savo spragas, mokinsitės taisyklingo ir sklandaus kalbėjimo, bei tarimo. Kurso metu kalbėsime įvairiomis praktiškomis ir jums aktualiomis temomis, išmoksite įvairių išsireiškimų, frazių, bei išplėsite savo turimą anglų kalbos žodyną. Įveiksite savo baimes kalbėti angliškai ir įgausite pasitikėjimo.

Ar šie kursai
tinka jums?

Ar šie kursai tinka jums?

Anglų kalbos lygiams: A2, B1, B2, C1

Šiuos kursu rekomenduojame viesiems, norintiems gauti daug kalbėjimo praktikos, mokintis sklandaus kalbėjimo, bei įveikti asmeninius anglų kalbos barjerus. Kursai yra vedami atskirai kiekvienam lygiui. Prieš pradėdami, jūs padarysite nemokamą lygio nustatymo testą, pagal kurį paskirsime jums atitinkamo lygio kursą.

Kodėl verta?

Kiti anglų kalbos kursai

Kursai pagal jūsų individualų poreikį

Pradedantiems
nuo nulio

Anglų kalbos lygis: 0 / A1

Jūs svajojate išmokti anglų kalbą ir norite žengti pirmą žingsnį? Šis kursas yra skirtas būtent jums. Gavę tvirtus pagrindus, galėsite tęsti sekančio lygio kursus, arba toliau mokintis savarankiškai. Niekada nevėlu pradėti. Kursai skirti suaugusiems.

Bendrinė
anglų kalba

Anglų kalbos lygiams: A1, A2, B1, B2, C1

Bendrinės anglų kalbos kursas yra skirtas visiems, norintiems kelti savo bendrą anglų kalbos lygį. Įgysite visas reikiamas žinias taisyklingam kalbėjimui, rašymui, skaitymui, ir klausymui, bei ženkliai praplėsite savo žodyną ir išsireiškimų naudojimą.

Verslo anglų
kalba

Anglų kalbos lygiams: B1, B2, C1

Naudojate anglų kalbą darbe ar versle? Bendraujate angliškai su kolegomis iš užsienio, klientais ar verslo partneriais? Jeigu siekiate tobulinti savo anglų kalbos įgūdžius, reikalingus profesionalioje darbo aplinkoje, tuomet šis kursas kaip tik jums. 

Visada pradedame nuo jūsų asmeninio tikslo

Mokinkitės tai, kas reikalinga jums

Aptariame

Jūs susisiekiate su mumis ir mes aptariame jūsų tikslus ir norus. Nusprendžiame, koks mokymosi planas jums būtų naudingiausias ir patogiausias.

Patvirtiname

Nustačius jūsų anglų kalbos lygį, paruošiama individuali mokymo plano strategija, pagal kurią organizuojamas kiekvienas užsiėmimas.

Pradedame dirbti

Pradedame dirbti su jumis ir teikiame daugiausia dėmesio jūsų prioritetams. Paskiriame jums tinkamą nuolatinį laiką arba deriname pagal situaciją.

Įvertiname

Po kiekvieno užsiėmimo jūs turite galimybę įvertinti kokybę bei progresą. Reikiant darome pakeitimus, koreguojame mokymo planą.

Kontaktai

Susisiekite
su mumis

Parašykite el. paštu

Paskambinkite

Atsiųskite užklausą dabar

Visas užklausas atsakome 24/7. Jeigu negavote atsakymo, pasitikrinkite ar teisingai nurodėte savo el. paštą.

Siųsti užklausą

    Svarstote ar Perfect English yra jums?

    Pasikalbėkime dabar